Barrel rifle
Barrel rifle s leopardím vzorom, vyšším pásom a voľnejším zaobleným strihom. Výrazný a pohodlný kúsok na moderné každodenné outfity.
| Kategória: | Nohavice |
|---|---|
| Rozmery XS: | pás 2x31cm, dĺžka 105cm |
| Rozmery S: | pás 2x33cm, dĺžka 106cm |
| Rozmery M: | pás 2x35cm, dĺžka 106cm |
| Rozmery L: | dĺžka 107cm, pás 2x37cm |
| Rozmery XL: | pás 2x39cm, dĺžka 107cm |
| Materiálové zloženie: | 98% Bavlna, 2% Elastan |
| Farba: | Mix |
| Krajina pôvodu: | P.R.C |
| Modelka: | 178cm, 60kg / veľkosť S |
Barrel rifle s leopardím vzorom sú výrazný a moderný kúsok, ktorý dodá outfitu štýlový mestský charakter. Majú pohodlný voľnejší strih, ktorý je typický jemne zaoblenou líniou nohavíc a pôsobí veľmi trendovo. Vyšší pás pekne zvýrazní siluetu, zatiaľ čo dĺžka nad členky umožňuje krásne vyniknúť obuvi. Skvelo sa kombinujú s jednoduchým topom, body, košeľou alebo sakom a sú ideálne na dni, keď chceš vytvoriť výrazný, ale stále pohodlný outfit.
Rady a tipy:
- Kombinuj ich s jednoduchým vrchom, aby vynikol výrazný vzor nohavíc.
- Výborne vyzerajú s balerínami, mokasínami aj sandálmi.
- Pre modernejší look ich doplň sakom alebo priliehavým body.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
