Używamy plików cookie, aby umożliwić Ci wygodne przeglądanie naszej strony internetowej, a dzięki analizie stale ulepszamy jej funkcje, wydajność i użyteczność. Więcej informacji
Wzorzyste body
Wzorzyste body o dopasowanym kroju, z szerszymi ramiączkami i wykończeniem typu stringi. Wygodny model, który pięknie podkreśla sylwetkę i łatwo się stylizuje.
| Kategoria: | Zwrotnica |
|---|---|
| Wymiary S: | szerokość 2x33cm |
| Wymiary M: | szerokość 2x35cm |
| Wymiary L: | szerokość 2x37cm |
| Skład materiału: | 100% poliester |
| Kolor: | Czerwony |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Model: | 178 cm, 60 kg / rozmiar S |
To wzorzyste body to kobiecy i efektowny element garderoby, który pięknie podkreśla sylwetkę. Ma dopasowany krój, szersze ramiączka oraz okrągły dekolt, dzięki czemu wygląda elegancko, a jednocześnie nowocześnie. Delikatnie strukturalny materiał dodaje mu ciekawego charakteru i komfortowo dopasowuje się do ciała. Dzięki zapięciu na dole oraz krojowi typu stringi body wygodnie nosi się pod spodniami i spódnicą, bez nieestetycznego odznaczania się pod ubraniem.
Wskazówki i porady:
- Świetnie pasuje do spodni z wysokim stanem.
- Bardzo dobrze wygląda pod marynarką lub lekką koszulą.
- Krój typu stringi zapewnia gładki wygląd pod ubraniem.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
