Używamy plików cookie, aby umożliwić Ci wygodne przeglądanie naszej strony internetowej, a dzięki analizie stale ulepszamy jej funkcje, wydajność i użyteczność. Więcej informacji
Top w paski
Stylowy top w paski z krótkimi rękawami, kołnierzykiem i dekoltem bez zapięcia. Wygodny model na co dzień, do pracy i na czas wolny.
| Kategoria: | Najfatalniejszy |
|---|---|
| Wymiary S: | długość 63cm, szerokość 2x47cm |
| Wymiary M: | długość 63cm, szerokość 2x49cm |
| Wymiary L: | szerokość 2x51cm, długość 64cm |
| Rozmiar XL: | szerokość 2x53cm, długość 64cm |
| Skład materiału: | 5% elastanu, 55% Regenerovaný polyester, 40% Bavlna |
| Kolor: | Biały |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Model: | 178 cm, 60 kg / rozmiar S |
Top w paski to stylowy i wygodny element garderoby, który pięknie ożywi codzienną stylizację. Ma krótkie rękawy, kołnierzyk oraz dekolt bez zapięcia, dzięki czemu wygląda elegancko, a jednocześnie swobodnie. Wzór w paski dodaje mu świeżego charakteru, a kontrastowy detal przy dekolcie sprawia, że top prezentuje się ciekawie i nowocześnie. Świetnie pasuje do jeansów, spodni z wysokim stanem oraz spódnicy. Idealny na co dzień, do miasta, do pracy i na czas wolny.
Porady i wskazówki:
- Polecamy łączyć go ze spodniami z wysokim stanem, aby stworzyć schludną codzienną stylizację.
- Z jeansami stworzy wygodny i stylowy look na każdy dzień.
- Dzięki kołnierzykowi wygląda bardziej elegancko niż klasyczny T-shirt.
- Wzór w paski dodaje stylizacji świeżego i nowoczesnego charakteru.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
