Używamy plików cookie, aby umożliwić Ci wygodne przeglądanie naszej strony internetowej, a dzięki analizie stale ulepszamy jej funkcje, wydajność i użyteczność. Więcej informacji
Sukienka z kieszeniami
Elegantné šaty s veľkou mašľou a praktickými vreckami.
| Kategoria: | Elegancki |
|---|---|
| Wymiary S: | szerokość 2x42cm, długość 86cm |
| Wymiary M: | szerokość 2x44cm, długość 86cm |
| Wymiary L: | szerokość 2x46cm, długość 87cm |
| Skład materiału: | 92% poliester, 8% elastanu |
| Kolor: | Czarny |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Model: | 178 cm, 60 kg / rozmiar S |
Elegantné šaty bez rukávov s výraznou saténovou mašľou na prednej strane, ktorá pôsobí luxusne a žensky. Priliehavý strih zvýrazňuje siluetu a vďaka praktickým bočným vreckám sú šaty nielen štýlové, ale aj pohodlné. Ideálne na spoločenské udalosti, večere alebo elegantné pracovné stretnutia.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
