Używamy plików cookie, aby umożliwić Ci wygodne przeglądanie naszej strony internetowej, a dzięki analizie stale ulepszamy jej funkcje, wydajność i użyteczność. Więcej informacji
Spodnie w paski
Wygodne spodnie w paski o luźniejszym prostym kroju i z gumką w pasie. Idealne na co dzień, wakacje oraz swobodne stylizacje.
| Kategoria: | Spodnie |
|---|---|
| Wymiary S: | pasek 2x33cm, długość 105 cm |
| Wymiary M: | pasek 2x35cm, długość 105 cm |
| Wymiary L: | pasek 2x37cm, długość 106 cm |
| Skład materiału: | 75% wiskozy, 25% poliamidu |
| Kolor: | Czerwony |
| Kraj pochodzenia: | ChRL |
| Model: | 178 cm, 60 kg / rozmiar S |
Te spodnie w paski to wygodny i stylowy element garderoby, który pięknie ożywi każdą stylizację. Mają luźniejszy, prosty krój, który wygląda swobodnie, a jednocześnie elegancko. Pas na gumie komfortowo dopasowuje się do sylwetki i zapewnia wygodę przez cały dzień. Lekki materiał oraz wyrazisty pasiasty wzór sprawiają, że spodnie idealnie sprawdzą się w cieplejsze dni, na wakacje oraz do miejskich stylizacji.
Wskazówki i porady:
- Świetnie pasują do prostego topu lub body.
- Gumka w pasie zapewnia komfort noszenia przez cały dzień.
- Można je łączyć z sandałami, klapkami oraz sneakersami.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
