Spódnica maxi
Elegancka spódnica maxi z elastycznego materiału z wysokim stanem i rozcięciem. Kobiecy i ponadczasowy model idealny do eleganckich oraz codziennych stylizacji.
| Kategoria: | Spódnice |
|---|---|
| Wymiary S: | pasek 2x33cm, długość 96 cm |
| Wymiary M: | pasek 2x35cm, długość 96 cm |
| Wymiary L: | pasek 2x37cm, długość 97cm |
| Rozmiar XL: | pasek 2x39cm, długość 97cm |
| Skład materiału: | 65% bawełny, 35% poliester |
| Kolor: | Czarny |
| Kraj pochodzenia: | ChRL |
| Model: | 178 cm, 60 kg / rozmiar S |
Spódnica maxi to połączenie elegancji i kobiecego stylu. Elastyczny, dopasowany materiał pięknie podkreśla sylwetkę, a minimalistyczny krój nadaje całości ponadczasowego charakteru. Spódnica posiada rozcięcie, które dodaje jej subtelnej elegancji oraz zapewnia komfort podczas chodzenia. Wysoki stan optycznie wydłuża sylwetkę i podkreśla talię.
Idealnie komponuje się z body, topami oraz marynarką i sprawdzi się zarówno na wieczorne wyjścia, uroczystości, wakacje, jak i eleganckie stylizacje na co dzień.
Rady i wskazówki:
- najlepiej prezentuje się z dopasowanym topem lub body
- świetnie wygląda w połączeniu z eleganckimi sandałami na obcasie
- pasuje do eleganckich i casualowych stylizacji
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
