Używamy plików cookie, aby umożliwić Ci wygodne przeglądanie naszej strony internetowej, a dzięki analizie stale ulepszamy jej funkcje, wydajność i użyteczność. Więcej informacji
Legginsy capri
Elastyczne legginsy capri z wysokim stanem zapewniające komfort i stylový wygląd. Idealne na sport oraz codzienne noszenie.
| Kategoria: | Spodnie |
|---|---|
| Wymiary S: | pasek 2x31cm, długość 71cm |
| Wymiary M: | pasek 2x33cm, długość 71cm |
| Wymiary L: | pasek 2x35cm, długość 72cm |
| Rozmiar XL: | pasek 2x37cm, dĺžka 72cm |
| Skład materiału: | 80% poliamidu, 20% Spandex |
| Kolor: | Czarny |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Model: | 178 cm, 60 kg / rozmiar S |
Legginsy capri to wygodny i uniwersalny element garderoby, który sprawdzi się w każdej stylizacji. Elastyczny materiał idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreśla figurę i zapewnia maksymalny komfort noszenia. Wysoki stan pięknie modeluje sylwetkę oraz gwarantuje wygodę podczas ruchu.
Minimalistyczny fason sprawia, że legginsy są idealne zarówno do sportowych, jak i codziennych stylizacji. Doskonale komponują się z oversize’owymi T-shirtami, topami oraz bluzami.
Rady i wskazówki:
- idealne do sportowych i casualowych stylizacji
- świetnie wyglądają z sneakersami oraz sandałami
- wysoki stan optycznie wydłuża sylwetkę
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
