Koszula jeansowa
Koszula jeansowa z wyrazistym wzorzystym designem, krótszym krojem, kołnierzykiem i zapięciem na guziki. Stylowy model, który dobrze trzyma formę i ożywi każdą stylizację.
| Kategoria: | Koszule |
|---|---|
| Wymiary S: | szerokość 2x50cm, długość 56cm |
| Wymiary M: | szerokość 2x52cm, długość 56cm |
| Wymiary L: | szerokość 2x54cm, długość 57cm |
| Rozmiar XL: | szerokość 2x56cm, długość 57cm |
| Skład materiału: | 100% bawełny |
| Kolor: | Mieszać |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Model: | 178 cm, 60 kg / rozmiar S |
Koszula jeansowa z wyrazistym wzorzystym designem, która dodaje stylizacji nowoczesnego i stylowego charakteru. Ma krótszy krój, kołnierzyk, zapięcie na guziki oraz krótkie rękawy, dzięki czemu prezentuje się swobodnie, a jednocześnie bardzo efektownie. Grubszy jeansowy materiał dobrze trzyma formę i nadaje całości dopracowany wygląd.
Koszula świetnie sprawdzi się w połączeniu ze spodniami z wysokim stanem, spódnicą lub prostym topem. Dzięki swojemu krojowi można ją nosić zapiętą jako główny element stylizacji albo rozpiętą jako lekką warstwę wierzchnią.
Porady i wskazówki:
- Łącz ją ze spodniami z wysokim stanem, aby podkreślić krótszy krój.
- Świetnie wygląda również rozpięta na prostym topie.
- Wyrazisty wzór najlepiej zestawić z prostszymi elementami i dodatkami.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
