Używamy plików cookie, aby umożliwić Ci wygodne przeglądanie naszej strony internetowej, a dzięki analizie stale ulepszamy jej funkcje, wydajność i użyteczność. Więcej informacji
Kopertowy top
Kopertowy crop top z dekoltem w kształcie litery V, krótkimi marszczonymi rękawami i wiązaniem z tyłu. Kobiecy model idealny do spódnic i spodni z wysokim stanem.
| Kategoria: | Najfatalniejszy |
|---|---|
| Wymiary S: | szerokość 2x42cm, długość 42cm |
| Wymiary M: | szerokość 2x44cm, długość 42cm |
| Wymiary L: | szerokość 2x46cm, długość 43cm |
| Skład materiału: | 100% poliester |
| Kolor: | Żółty |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Model: | 178 cm, 60 kg / rozmiar S |
Kopertowy crop top z przyjemnego materiału to wyrazisty i kobiecy element letnich stylizacji. Ma dekolt w kształcie litery V, krótkie marszczone rękawy oraz kopertowy przód, który delikatnie podkreśla dekolt. Wiązanie z tyłu pozwala dopasować top do sylwetki i jednocześnie dodaje mu eleganckiego charakteru. Dolna część została wykończona wygodnym elastycznym detalem, dzięki czemu top ładnie układa się na ciele. Świetnie pasuje do spódnic z wysokim stanem, spodni oraz szortów.
Wskazówki:
- Połącz go ze spódnicą z wysokim stanem, aby stworzyć kobiecą i spójną stylizację.
- Ze spodniami stworzy nowoczesny letni look.
- Wiązanie z tyłu pozwala delikatnie dopasować obwód według potrzeby.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
