Używamy plików cookie, aby umożliwić Ci wygodne przeglądanie naszej strony internetowej, a dzięki analizie stale ulepszamy jej funkcje, wydajność i użyteczność. Więcej informacji
Jeansy barrel
Jeansy barrel w panterkę z wyższym stanem i luźniejszym zaokrąglonym krojem. Wyrazisty i wygodny model do nowoczesnych codziennych stylizacji.
| Kategoria: | Spodnie |
|---|---|
| Rozmiar XS: | pasek 2x31cm, długość 105 cm |
| Wymiary S: | pasek 2x33cm, długość 106 cm |
| Wymiary M: | pasek 2x35cm, długość 106 cm |
| Wymiary L: | długość 107cm, pasek 2x37cm |
| Rozmiar XL: | pasek 2x39cm, długość 107cm |
| Skład materiału: | 98% bawełny, 2% elastanu |
| Kolor: | Mieszać |
| Kraj pochodzenia: | ChRL |
| Model: | 178 cm, 60 kg / rozmiar S |
Jeansy barrel w panterkę to wyrazisty i nowoczesny model, który nadaje stylizacji modnego miejskiego charakteru. Mają wygodny luźniejszy krój z delikatnie zaokrągloną linią nogawek, dzięki czemu prezentują się bardzo trendowo. Wyższy stan pięknie podkreśla sylwetkę, a długość nad kostkę pozwala wyeksponować obuwie. Świetnie łączą się z prostym topem, body, koszulą lub marynarką i sprawdzą się wtedy, gdy chcesz stworzyć efektowny, ale nadal wygodny outfit.
Porady i wskazówki:
- Połącz je z prostą górą, aby wyrazisty wzór spodni pięknie się wyróżniał.
- Świetnie wyglądają z balerinami, mokasynami oraz sandałami.
- Aby uzyskać bardziej nowoczesny look, dodaj marynarkę lub dopasowane body.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
