Używamy plików cookie, aby umożliwić Ci wygodne przeglądanie naszej strony internetowej, a dzięki analizie stale ulepszamy jej funkcje, wydajność i użyteczność. Więcej informacji
Bluzka w paski
Bluzka w paski z kołnierzykiem, krótkim rękawem i delikatnym wiązaniem na rękawach. Wygodny i stylowy model na co dzień.
| Kategoria: | Bluzki |
|---|---|
| Wymiary S: | szerokość 2x49cm, długość 63cm |
| Wymiary M: | szerokość 2x51cm, długość 63cm |
| Wymiary L: | długość 64cm, szerokość 2x53cm |
| Rozmiar XL: | szerokość 2x55cm, długość 64cm |
| Skład materiału: | 65% poliester, 35% bawełny |
| Kolor: | Różowy |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Model: | 178 cm, 60 kg / rozmiar S |
Stylowa bluzka w paski z kołnierzykiem to elegancki, a jednocześnie wygodny wybór na co dzień. Ma luźniejszy krój, krótki rękaw oraz delikatne wiązanie na rękawach, które dodaje jej kobiecego i schludnego charakteru. Przyjemny materiał sprawia, że dobrze się nosi i łatwo łączy z jeansami, spodniami oraz spódnicą.
Porady i wskazówki:
- Świetnie wygląda z jeansami z wysokim stanem.
- Do bardziej eleganckiej stylizacji można połączyć ją ze spodniami lub spódnicą.
- Wiązanie na rękawach dodaje subtelnego kobiecego detalu.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
