Używamy plików cookie, aby umożliwić Ci wygodne przeglądanie naszej strony internetowej, a dzięki analizie stale ulepszamy jej funkcje, wydajność i użyteczność. Więcej informacji
Bawełniana spódnica
Bawełniana spódnica w kropki z wysokim stanem i zakładanym detalem z przodu. Kobiecy i stylowy model na co dzień.
| Kategoria: | Spódnice |
|---|---|
| Wymiary S: | pasek 2x35cm, długość 47cm |
| Wymiary M: | pasek 2x37cm, długość 47cm |
| Wymiary L: | pasek 2x39cm, długość 48cm |
| Skład materiału: | 95% poliester, 5% elastanu |
| Kolor: | Różowy |
| Kraj pochodzenia: | Włochy |
| Model: | 178 cm, 60 kg / rozmiar S |
Bawełniana spódnica w kropki to wyrazisty i kobiecy model, który pięknie ożywi każdą stylizację. Ma bardziej dopasowany krój, wysoki stan oraz efektowny zakładany detal z przodu, który ładnie podkreśla sylwetkę. Zapięcie na zamek z tyłu ułatwia zakładanie i zachowuje schludny wygląd. Świetnie pasuje do koszuli, topu oraz prostego T-shirtu.
Porady i wskazówki:
- Świetnie wygląda z luźniejszą koszulą wpuszczoną w talię.
- Do codziennej stylizacji można połączyć ją z prostym T-shirtem.
- Ze względu na wyrazisty wzór najlepiej zestawiać ją z prostszymi górnymi elementami garderoby.
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
