Używamy plików cookie, aby umożliwić Ci wygodne przeglądanie naszej strony internetowej, a dzięki analizie stale ulepszamy jej funkcje, wydajność i użyteczność. Więcej informacji
Bawełniana bluzka
Bawełniana bluzka w prążkowany wzór, z guzikami i efektownymi rękawami z wiązaniem. Wygodny i kobiecy element garderoby, który pięknie ożywi każdą stylizację.
| Kategoria: | Bluzki |
|---|---|
| Wymiary S: | szerokość 2x45cm, długość 63cm |
| Wymiary M: | szerokość 2x47cm, długość 63cm |
| Wymiary L: | szerokość 2x49cm, długość 64cm |
| Skład materiału: | 45% wiskozy, 55% bawełny |
| Kolor: | Czerwony |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Model: | 178 cm, 60 kg / rozmiar S |
Bawełniana bluzka w prążkowany wzór to wyrazisty element garderoby, który nadaje stylizacji kobiecy i stylowy wygląd. Luźniejszy krój zapewnia wygodę i lekkość, a zapięcie na guziki oraz kołnierzyk tworzą bardziej elegancki detal. Bufiaste rękawy z wiązaniem dodają bluzce oryginalnego charakteru i sprawiają, że pięknie wyróżnia się zarówno w codziennych, jak i bardziej wyrazistych stylizacjach.
Porady i wskazówki:
- pięknie łączy się z jeansami lub spodniami z wysokim stanem
- wiązanie na rękawach dodaje stylizacji ciekawego detalu
- można nosić ją wpuszczoną w spodnie lub luźno
- idealna na co dzień, do miasta i na wakacyjne stylizacje
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
