Dvojfarebné rifle
Štýlové dvojfarebné rifle s vyšším pásom, voľnejším balónovým strihom a elastickou zadnou časťou pásu. Pohodlný a výrazný kúsok na každodenné nosenie.
| Kategória: | Nohavice |
|---|---|
| Rozmery XS: | pás 2x33cm, dĺžka 104cm |
| Rozmery S: | pás 2x35cm, dĺžka 105cm |
| Rozmery M: | pás 2x37cm, dĺžka 105cm |
| Rozmery L: | pás 2x39cm, dĺžka 106cm |
| Rozmery XL: | pás 2x41cm, dĺžka 107cm |
| Materiálové zloženie: | 98% Bavlna, 2% Elastan |
| Farba: | Modrá |
| Krajina pôvodu: | P.R.C |
| Modelka: | 178cm, 60kg / veľkosť S |
Dvojfarebné rifle sú výrazným kúskom, ktorý okamžite oživí každý outfit. Majú pohodlný vyšší pás, voľnejší balónový strih a praktické vrecká. Zaujímavé kontrastné členenie materiálu dodáva rifliam moderný vzhľad a robí z nich štýlový kúsok na každodenné nosenie. Zadná časť pásu je riešená elasticky, vďaka čomu sa príjemne prispôsobia postave a pohodlne sedia počas celého dňa. Skvelo sa kombinujú s jednoduchým topom, tričkom, košeľou aj sakom.
Rady a tipy:
- Odporúčame kombinovať s priliehavejším topom, aby vynikol voľnejší strih riflí.
- K teniskám vytvoria pohodlný mestský outfit.
- S opätkami alebo sandálmi pôsobia ženskejšie a štýlovejšie.
- Vyšší pás pekne predĺži postavu a zvýrazní siluetu.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
