Bavlnené tričko
Pohodlné bavlnené tričko s prúžkovaným vzorom, voľnejším predĺženým strihom a krátkym rukávom. Ideálne na každodenné nosenie aj ležérne outfity.
| Kategória: | Trička |
|---|---|
| Rozmery S: | šírka 2x55cm, dĺžka 79cm |
| Rozmery M: | šírka 2x57cm, dĺžka 79cm |
| Rozmery L: | šírka 2x59cm, dĺžka 80cm |
| Materiálové zloženie: | 5% Elastan, 95% Bavlna |
| Farba: | Mix |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Modelka: | 178cm, 60kg / veľkosť S |
Toto bavlnené tričko je pohodlný a štýlový kúsok na každodenné nosenie. Má voľnejší predĺžený strih, ktorý pôsobí ležérne a zároveň moderne. Príjemný bavlnený materiál je mäkký na dotyk a komfortný počas celého dňa. Tričko má okrúhly výstrih, krátky rukáv a výrazný prúžkovaný vzor, vďaka ktorému sa ľahko stane dominantným prvkom outfitu. Skvelo sa hodí k šortkám, nohaviciam aj sukniam.
Rady a tipy:
- Vďaka predĺženému strihu ho môžete nosiť aj ako ležérne mini šaty.
- Skvelo vyzerá s teniskami, šľapkami alebo sandálmi.
- Ideálne na bežný deň, dovolenku, prechádzku aj pohodlný mestský outfit.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
